Dołącz do osób, które świadomie używają video dla rozwoju swoich działań i zdobywają nim świat!

VIDEO dla rozwoju Twojej marki i Twojego biznesu.

Szkolenie warsztatowe. Warszawa 12-13 września 2020.


Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć działać nad tworzeniem atrakcyjnych treści video tu i teraz z tym, co już masz!

Dzień 1 - Strategia działania w oparciu o content video marketing.

Czas trwania 10:00 - 18:00

Tematy:

 • wykorzystanie kamery do budowania marki osobistej
 • content video marketing. Opracowanie i rozplanowanie treści video a także redystrybucja tworzonych materiałów.
 • optymalizacja formatów video w mediach społecznościowych (FB, IG, YT)
 • opracowanie strategii działania w oparciu o treści video
 • przygotowanie świetnego wystąpienia przed kamerą; nawet, jeżeli nie masz doświadczenia, profesjonalnego sprzętu i zżera Cię stres
 • live, wywiady live, webinary. Czym się różnią, jak je prowadzić, promować i strategicznie wykorzystywać.

Dzień 2 - Autoprezentacja i autentyczna kreacja przed kamerą

Czas trwania 10:00 - 18:00

Tematy:

 • praca z głosem: jak mówić mocnym głosem przed kamerą, przy mikrofonie i na scenie?
 • autentyczna kreacja: co zrobić, aby ciało z nami współpracowało?
 • autoprezentacja przed kamerą: szukanie własnego, wyjątkowego stylu. Nauka tworzenia wystąpień przed kamerą, które przyciągają i utrzymują uwagę widza
 • Opowiadanie ciekawej historii przed kamerą: struktura video opowieści tworzonych do social mediów (promocyjnych; sprzedażowych; opowieści marki; contentowych (krótkich, do 2 minut, średnich między 2 a 5 minut, średnio-długich do 15 minut i długich między 45 a 1,5)).

Jak powszechnie wiadomo video podbija świat. Mamy coraz więcej możliwości tworzenia nagrań oraz coraz więcej przestrzeni, w których możemy je umieszczać. Obecnie video może nagrywać każdy! Większość z nas ma zawsze przy sobie sprzęt, za pomocą którego może tworzyć świetne nagrania, które będą budować markę osobistą i rozwijać biznes.

Wiemy to, a jednak coś nas powstrzymuje.


Wszyscy mamy to, czego potrzeba, by tworzyć świetne i charyzmatyczne wystąpienia! Problem polega na tym, że nie wiemy jak to wydobyć na światło dzienne. Istnieje jednak rozwiązanie!


Dlaczego to szkolenie jest wyjątkowe?

 • będzie miało charakter warsztatowy, w małej grupie osób, dzięki czemu będzie intensywne i bardzo praktyczne
 • wyjdziesz z niego z głową pełną pomysłów i opracowaną strategią działania w oparciu o content video marketing na najbliższe 3 do 6 miesięcy
 • usuniesz wszystkie wymówki, które stoją na Twojej drodze, ponieważ zyskasz wiedzę i umiejętności do tego, by zacząć nagrywać od razu - tu i teraz - tym sprzętem, który już masz
 • dostaniesz roczny dostęp do materiałów z dwóch kursów online, gdzie zawarte są treści z warsztatów, ale i dużo więcej. Tak, by w trakcie warsztatów móc skupić się na tworzeniu, kreowaniu i zdobywaniu praktycznych umiejętności, a do materiałów będzie można spokojnie wrócić w późniejszym czasie
 • nauczysz się tworzyć video, które zwiększy popularność Twojej marki i biznesu, dzięki czemu zwiększysz sprzedaż swoich produktów i/lub usług

DATA I MIEJSCE

Warszawa 12-13 września 2020 r.

  LICZBA UCZESTNIKÓW

  10, maksymalnie 12 osób

   CENA SZKOLENIA

   1790,-

   ZOSTAŁY 2 MIEJSCA


   CO ZAWIERA CENA?

   • 2 dni szkoleniowe w kameralnej grupie
   • 16 godzin szkoleniowo - warsztatowych
   • roczny dostęp do materiałów szkoleniowych w postaci dostępu do dwóch kursów online: Ty i Twoje Video podbijacie świat i Szkoła autoprezentacji i kreacji wizerunku przed kamerą.
   • lunch i przerwy kawowe
   • workbook do pracy warsztatowej

    Ty i Twoje Video podbijacie świat.


    Zobacz program kursu.

    Szkoła Autoprezentacji i Kreacji Wizerunku przed kamerą.


    Zobacz program kursu.

    ZGŁOSZENIA I PŁATNOŚĆ.

    • zgłoszenia dokonujesz drogą mailową na adres: kontakt@teacherka.pl
    • płatności dokonujesz przelewem na konto. Po zaksięgowaniu płatności lub przesłania potwierdzenia, wystawiam fakturę
    • płatności możesz dokonać w całości lub rozłożyć na raty
    • rozłożenie na raty to pierwsza wpłata w wysokości 500 zł, co stanowi bezzwrotną zaliczkę i gwarantuje rezerwację miejsca na szkoleniu. Pozostałą kwotę należy wpłacić przed rozpoczęciem szkolenia. 

     CHCESZ TWORZYĆ CHARYZMATYCZNE NAGRANIA, KTÓRE ANGAŻUJĄ WIDZÓW I JEDNOCZEŚNIE CZUĆ SIĘ SWOBODNIE PRZED KAMERĄ ? 

     Kto za tym wszystkim stoi?

     Cześć! 

     Nazywam się Sylwia Dąbrowska i jestem wsparciem dla osób, które chcą, aby kamera pokochała je z wzajemnością!

     Od 3 lat uczę pracy z i przed kamerą; opowiadam o budowaniu wizerunku, autoprezentacji medialnej oraz o strategicznym wykorzystaniu video do budowania marki i rozwoju biznesu. 

     Jestem autorką programów:

     1. Wykreuj swój wizerunek przed kamerą

     2. Summer School "Go Live"

     3. Jak bosko wypadać przed kamerą?

     4. Akademii Twórców Video.

     Pokazuję jak tworzyć świetne nagrania za pomocą sprzętu, który już masz i który towarzyszy Ci na co dzień. Uczę, jak tworzyć te nagrania w domowym zaciszu.

     Zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video do budowania marki osobistej i rozwoju biznesu.

     Poprzez swoje live, video, artykuły na blogu i kursy online pokazuję w jaki sposób lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie, a także zajmuję się realizacją produkcji teatralnych.

     W sieci tworzę markę Teacherka.

     Prywatnie jestem artystką swojego życia, mamą trójki wciąż jeszcze mały dzieci i żoną naukowca.

     www.teacherka.pl

     Najczęściej zadawane pytania

     1. Czy wystawiam faktury? - Tak
     2. Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów? - Na rok czasu, a więc do końca wrześnie 2021 r.
     3. W jaki sposób można dokonać opłaty? - Przelewem tradycyjnym po dokonaniu zgłoszenia mailem.
     4. Czy można rozłożyć płatność na raty? - Tak. Dokonując 1 wpłaty w wysokości 500 zł, a pozostałej kwoty przed rozpoczęciem szkolenia.
     5. Co w przypadku, kiedy szkolenie z przyczyn niezależnych się nie odbędzie? -

      Jeżeli zdarzy się coś  zewnętrznego, np powrót pandemii i nie będziemy mogli zrealizować tego szkolenia, to oczywiście zwracam całość.

      Jeżeli zdarzy się u mnie coś losowego, to zaproponuję inny termin, jeżeli nie będzie Ci pasował, to również zwracam całość.

      Jeżeli zdarzy się coś u Ciebie, to tak jaj pisałam wcześniej, ta pierwsza rata, to jest zaliczka bezzwrotna, resztę zwracam, ale zaproponuję Ci w ramach tej zaliczki dostęp do któregoś z moich kursów online, sama wybierzesz którego.

     6. Masz pytanie? - Pisz śmiało: kontakt@teacherka.pl.

     Co mówią osoby, które już ze mną pracowały?

     Maria Duda

     Dzisiaj robiłam swój drugi live na profilu firmowym. Przed kursem Sylwii w życiu nie pomyślałabym, że będę robić live i mówić z sensem do kamery. Zadania i ćwiczenia z Sylwią dały mi ogromne wsparcie i teraz nagrywanie przychodzi mi o wiele łatwiej. Naprawdę polecam kursy Sylwii Dąbrowskiej (Teacherka), bo z osoby, które nie była w stanie wydusić z siebie zdania przed kamerą stałam się osobą, która nagrywa i mówi z sensem przed kamerą już nawet przez kilka minut. Wiele pracy przede mną, ale wiem nad czym i jak pracować. Dzięki za ten kurs Teacherka!

     Jolanta Hildebrandt

     Jeśli myśli się poważnie o swoim biznesie, to Sylwia jest odpowiednią osobą z pomocą której przełamiesz pierwsze lody w kreowaniu swojego produktu w mediach społecznościowych. U Sylwii oprócz zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności zdobyłam również odwagę i zmieniłam perspektywę postrzegania "gadającej głowy".

     Ewa Śpiewak

     Kopalnia wiedzy jeśli chodzi o social media i prezentowanie się przed kamerą. Pomimo grupowego kursu Sylwia bardzo indywidualnie podchodzi to każdego uczestnika! Polecam serdecznie. Jest bardzo konkretną, ale też przesympatyczną osobą. Sylwia dziękuję. Praca z Tobą to przyjemność i fantastyczna przygoda.

     Małgosia Kłaniecka

     Wspaniały i bardzo konkretny kurs! Pomógł mi skompletować sprzęt do nagrywania video. Wiem jak się przygotować do nagrań, a przed wszystkim nabrałam odwagi i pewności, że mogę nagrywać i jest to fajna zabawa.

     Mariola Olkowicz

     O Sylwii słyszałam od dawna, ale dopiero, gdy zaczęłam próbować nagrywać video zapisałam się na jej bezpłatne wyzwanie, po którym już widziałam efekty! Po wyzwaniu kupiłam kurs Sylwii, choć przyznam szczerze, że kupiłam go chyba ostatniego dnia promocyjnej ceny, bo początkowo myślałam, że 3 lekcje z kursu to mało. Kupiłam i... okazało się, że są to 3 treściwe lekcje! Inni w 10 lekcjach nie potrafią przekazać tyle konkretów co Sylwia. Po przerobieniu kursu można było wysłać Sylwii swoje video do skomentowania. Podpowiedziała mi co i jak mogę jeszcze poprawić w moim video. Dzięki niej zaczęłam nagrywać Insta Stories (wcześniej tylko wstawiałam zdjęcia) oraz coraz lepiej idą transmisje na żywo. Bardzo, bardzo polecam! 

     Masz pytania? Napisz: kontakt@teacherka.pl

     .