PREMIERA KURSU

JAK MÓWIĆ MOCNYM I WYRAZISTYM GŁOSEM

Przed kamerą, przy mikrofonie i na scenie.

Start programu 1 grudnia 2020 r.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

Osoby, które mówią mocnym i wyrazistym głosem są odbierane jako bardziej wiarygodne

Start sprzedaży 26 listopada 2020 r.

Barwa głosu ma ogromne znaczenie dla słuchacza. Zwykłe „dzień dobry” wypowiedziane dźwięcznie, czysto i mocnym, pewnym głosem zostanie inaczej odebrane niż takie ciche i niepewne.

Musisz wiedzieć, że słowa, które wypowiadamy są wyłapywane i odbierane a następnie interpretowane przez odbiorcę w sposób podświadomy.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś założyć, że ktoś jest wesoły, smutny, podenerwowany, obrażony tylko na podstawie jego barwy głosu? Czy dostrzegasz zależność między mówieniem pewnym głosem, a nieśmiałym, kiedy chcesz sprzedać swoje produkty lub o nich opowiedzieć? To, jakim głosem mówisz kształtuje komunikat, który dociera do odbiorcy.

Dlatego właśnie świadome używanie głosu i praca nad nim są niezwykle ważne! Każdy może mówić mocnym, silnym i wyrazistym głosem. Wymaga to systematycznej i świadomej pracy w oparciu o konkretne ćwiczenia wykonywane w odpowiedniej kolejności.Z czego składa się kurs?

Kurs będzie się składał z lekcji video, podczas których pokażę Ci, krok po kroku, co robić i jak pracować nad  głosem. Będziesz wykonywać lekcje razem ze mną, dzięki czemu niczego nie pominiesz. Będziesz się przy tym dobrze bawić, bo praca z głosem jest niezwykle przyjemna. Możesz mieć pewność, że o to zadbam.

Oprócz lekcji video otrzymasz również lekcje w formacie pdf i check listy do każdego etapu. Pozwoli Ci to wracać do konkretnego ćwiczenia bez konieczności oglądania nagrania.

Wszystkich uczestników kursu zaproszę rownież na szkolenie na żywo, które odbędzie się…

Jeśli nie będziesz mieć możliwości uczestniczenia na żywo nie przejmuj się. Szkolenie zostanie nagrane i dołączone do panelu kursu, dzięki czemu będzie mieć możliwość nadrobienia szkolenia w dowolnym momencie.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  •  chcesz nagrywać podcasty, medytacje, afirmacje, video lub inne formy, ale nie podoba Ci się do końca to jak brzmisz,
  • masz wrażenie, że w twoim głosie nie słychać siły, którą chcesz wyrazić
  • w Twoich wypowiedziach pojawia się dużo pauz,
  • Twój głos nie jest dostatecznie dźwięczny,
  • mówisz niewyraźnie
  • często przy dłuższych wypowiedziach zasycha Ci w gardle,
  • po dłuższym mówieniu czujesz dyskomfort, ból lub drapanie w gardle.Kto za tym stoi?

Nazywam się Sylwia Dąbrowska i jestem wsparciem dla osób, które chcą, aby kamera je pokochała!

Od 3 lat uczę pracy z i przed kamerą, budowania wizerunku, autoprezentacji medialnej, strategicznego wykorzystania video do budowania marki i rozwoju biznesu. 

Jestem autorką programów:

1. Wykreuj swój wizerunek przed kamerą

2. Summer School "Go Live"

3. Jak bosko wypadać przed kamerą.

4. Akademia Twórców Video.

Pokazuję, jak tworzyć świetne nagrania sprzętem, który już masz i nosisz go codziennie przy sobie i jak realizować te nagrania w domowym zaciszu.

Zajmuję się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video do budowania marki osobistej i rozwoju biznesu.

Poprzez swoje live, video, artykuły na blogu i kursy online pokazuję jak lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuję ludzi do wystąpień na scenie. Zajmuję się również realizacją produkcji teatralnych.

W sieci tworzę markę Teacherka.

Prywatnie jestem artystką swojego życia, mamą trójki, wciąż jeszcze mały dzieci, i żoną naukowca.

www.teacherka.pl

Marek Jankowski

Mała Wielka Firma

Kiedy tworzyłem kurs tworzenia podcastów, szukałem osoby, która mogłaby przygotować dla uczestników specjalny moduł dotyczący pracy z głosem. Wiedziałem, że wiele osób pracujących przed mikrofonem szuka takich porad. Zgłosiłem się po pomoc do Sylwii Dąbrowskiej i dzięki temu do tej pory już kilkuset uczestników mojego kursu miało okazję doskonalić swój warsztat, korzystając z jej wskazówek. W każdej edycji kursu dostaję pozytywne opinie na temat ćwiczeń polecanych przez Sylwię. Dziękuję!

Barbara Janysek

Fit Strategia - Psychodietetyka

Brałam udział w kursie Marka PodcastPro:

Korzystałam z materiałów Sylwi nt. pracy z oddechem i głosem. Bardzo podoba mi się jej lekkość i swoboda. Sylwia zaraża entuzjazmem, tak, że nie da się tylko oglądać jej nagrań. Po prostu trzeba razem z nią robić wszystkie zaproponowane ćwiczenia. To wciąga! :) Oddech, artykulacja, wydobywanie dźwięku - to wszystko tłumaczy jasno, pokazując na co zwrócić uwagę i jak wykonań każdą czynność. Jeśli pracujesz głosem: rozmawiasz z klientami, nagrywasz video, podcast, występujesz przed publicznością - zdecydowanie polecam!

.