Chcesz tworzyć ciekawe i lekkie video, ale brakuje Ci czasu i pomysłów?

 Myślisz, że nie masz odpowiedniego sprzętu? Nagrywanie Cię stresuje?

Naucz się tworzyć oraz montować krótkie i atrakcyjne video-opowieści wyłącznie przy użyciu smartfona.

Dołącz do Letniej Szkoły Video

Nagrywaj lekkie i profesjonalne video dla siebie i swojego biznesu!

Skąd brać pomysły?

Zastanawiasz się, od czego zacząć nagrywanie? Skąd brać pomysły
i kreacje? Co zrobić, żeby działania video stały się dla Ciebie mniej stresujące, bardziej przyjazne, zajmowały mniej czasu i były po prostu ŁATWIEJSZE?

Dzieje się wokół Ciebie coś, co sprawia, że chcesz po prostu chwycić telefon, żeby stworzyć z tego fajną pamiątkę lub nagranie, które wykorzystasz w swoich działaniach online? Odstrasza Cię jednak brak pomysłów, odpowiedniego sprzętu i późniejszy montaż?

Nie wiesz jak?

Przypomnij sobie, ile razy było tak, że chcąc coś nagrać, łapiesz się na tym, że nawet jeśli wiesz, co, to kompletnie nie wiesz JAK. Nie chcesz, żeby to, co stworzysz było nudne i podobne do wszystkiego, co już widujesz w social media. Wciąż szukasz swojego pomysłu na treści, ale denerwujesz się, bo czujesz, że to wszystko do siebie nie pasuje, nie jest spójne, a czasami nawet wydaje Ci się chaotyczne.

Co wtedy robisz? Nagrywasz i próbujesz dalej czy stwierdzasz, że nagrywanie nie jest dla Ciebie i odkładasz ten temat na później?


A co, jeśli powiem Ci, że video może być profesjonalne
i sprzedażowe
, i jednocześnie może też być lekkie, zabawne i przyjemne dla oka? 

Że nagrywanie i montowanie mogą sprawiać frajdę?

Jakiego sprzętu potrzebuję?

Wcale nie musisz mieć bardzo drogiego sprzętu, miliona pomysłów na starcie i wielu godzin na wymyślanie, jak chcesz to przedstawić
i kolejnych godzin na późniejszy montaż. Wystarczy smartfon i wiedza jak z niego korzystać.


Nie masz czasu?

Często słyszę od moich odbiorców, że chcą nagrywać, ale nie wiedzą, o czym i jak się do tego zabrać. Nie mają sprzętu oraz czasu na tworzenie i montowanie. Nie wiedzą, jak sprawić, żeby nagranie było lekkie, ale jednocześnie sensowne.

Pomyślałam więc, że stworzę program. Lekki i letni. Wakacyjny, ale i taki, który przygotuje Cię do powrotu z tych wakacji i da możliwość tworzenia video-opowieści również pod Twoje działania online.


Tak powstała Letnia Szkoła Video.

Program, dzięki któremu nauczysz się wymyślać, tworzyć
i montować krótkie (1-1,5 min) video-opowieści dla siebie
i swojego biznesu wyłącznie przy użyciu smartfona.

Letnia Szkoła Video jest dla Ciebie jeśli chcesz:

 • dzielić się ze światem tym, co tworzysz w ciekawy sposób,

 • znaleźć inspiracje do nagrywania nie tylko lifestylowego, ale
  i sprzedażowego video,

 • nagrywać krótkie i lekkie video korzystając wyłącznie ze swojego smartfona,

 • szybciej wymyślać, tworzyć i montować video-opowieść,

 • pokazywać na video coś więcej niż tylko siebie,

 • tworzyć atrakcyjne i dynamiczne video, które wyróżnią Cię na social media (Facebook, Instagram i TikTok),

 • promować i sprzedawać swoje produkty i usługi dzięki video-opowieściom.

Letnia Szkoła Video NIE jest dla Ciebie jeśli chcesz:

 • nagrywać korzystając z profesjonalnego sprzętu video,
 • potrzebujesz nauczyć się montażu w programach na komputerze
 • stworzyć strategię video-marketingową dla Twojej marki,

Co znajdziesz w Letniej Szkole Video?

Materiały w formie:

 • lekcji video,
 • video tutoriali,
 • materiałów PDF,
 • zadań
 • check list

Umieszczone na platformie kursowej. Podzielone tematycznie:

Czego się nauczysz w Letniej Szkole Video?

Jak będziemy pracować w Letniej Szkole Video?

Pracujemy wspólnie do 15 września!

Możesz dołączyć do Letniej Szkoły Video do końca sierpnia 2021r. 

Pierwsze materiały pojawią się na platformie kursowej 2 sierpnia, kolejne będą pojawiały się regularnie z tygodnia na tydzień do końca sierpnia.

Platforma to miejsce główne.


Dodatkowo, na grupie na Facebooku:

Co tydzień, będą pojawiały się zadania wraz ze skryptami i tutorialami

Będziemy tam nawzajem analizować swoje video, wspierać się i inspirować

Przeprowadzę tam 5 spotkań live


Praca w grupie NIE jest obowiązkowa.

Ty pracujesz z materiałami kiedy i jak chcesz.Co zyskujesz, dołączając?

dostęp do platformy kursowej,

dostęp do prywatnej grupy na Facebooku,

3 sesje Q&A w trakcie trwania Letniej Szkoły (daty podam wkrótce),Kto poprowadzi szkolenie?

Cześć, nazywam się Sylwia Dąbrowska

Praca z kamerą to coś, co kocham i właśnie to jest moją największą pasją. Szkolę i występuję publicznie od 15 lat, a od 4 lat działam w marketingu online.

Jestem instruktorem teatralnym, pedagogiem dramy i absolwentką Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach.

Od 2017 roku dumnie tworzę w sieci własną markę Teacherka - video, live, podcast.

Pomagam markom osobistym oraz firmom w pracy z i przed kamerą ucząc, jak wykorzystywać video w budowaniu marki osobistej i w rozwoju biznesu online. Z mojego wsparcia skorzystało do tej pory ponad 800 osób.


Zapraszam Cię do mojego świata-przed kamerę.

Sprawię, że poczujesz się komfortowo, zyskasz wiedzę, dzięki której sprawisz, że twój biznes online rozkwitnie. Video to przyszłość. Zobaczysz, że można je tworzyć, a przy tym doskonale się bawić. Nie będziemy się przełamywać czy wychodzić ze strefy komfortu. Popracujemy nad tym, jak dopasować video do Ciebie, a nie na odwrót.

Co mówią moje klientki?

Ewa Śpiewak

Kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o social media i prezentowanie się przed kamerą. Pomimo grupowego kursu Sylwia bardzo indywidualnie podchodzi do każdego uczestnika! Polecam serdecznie. Jest bardzo konkretną, ale też przesympatyczną osobą. Sylwia dziękuję. Praca z Tobą to przyjemność i fantastyczna przygoda.

Jolanta Hildebrandt

Jeśli myśli się poważnie o swoim biznesie, to Sylwia jest odpowiednią osobą, dzięki której przełamiesz pierwsze lody w kreowaniu swojego produktu w mediach społecznościowych. U Sylwii, oprócz zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności, zdobyłam odwagę i zmieniłam perspektywę postrzegania "gadającej głowy".

Ewa Ciembroniewicz

Poprzedni kurs oraz wyzwania Sylwii spelniły moje oczekiwania w 100%. Jej wytyczne i wskazówki sprawiły, że jakość moich materiałów filmowych wzrosła na zupełnie inny level a osoby, które z nich korzystają są bardzo z nich zadowolone. Polecam i czekam na kolejne wyzwania.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wystawiasz fakturę? Tak

Jakie są możliwe formy płatności? płatności obsługuje system panu, możesz zapłacić BLIKiem, kartą, lub tradycyjnym przelewem

Kiedy otrzymam dostęp do platformy? Pierwsze lekcje na platformie pojawią się już 2 sierpnia. Wszystkie nagrania pojawią się do końca sierpnia. Od 2 sierpnia będą pojawiały się tematyczne zadania na grupie na FBgrupowe.

Kiedy zaczyna, a kiedy kończy się Letnia Szkoła Video? Szkoła rusza 2 sierpnia i potrwa do 5 września.

Na ile otrzymuję dostęp? Dostęp do platformy i nagrań otrzymujesz na 2 lata od daty zakupu.

Boję się, że sobie nie poradzę - wszystko w Letniej Szkole Video będzie pokazane od samego początku, tak by zacząć od zera. Będą tutoriale (krok po kroku), do których będzie można wracać tak często, jak tylko będzie potrzeba.

Nie jestem pewna czy takie krótkie formy video są dla mnie - jeżeli chcesz pokazywać światu swoje produkty, usługi, zapraszać na wydarzenia, do współpracy i budować relacje z klientami, rozwijać biznes i docierać dalej, to jak najbardziej takie video jest dla Ciebie.

Wstydzę się, czy w trakcie Letniej Szkoły Video będą oceniana? Wiem i rozumiem, że wystąpienie przed kamerą może być trudne i stresujące, tym bardziej właśnie ten program jest dla Ciebie. Nauczysz się nagrywać, kierując kamerą na świat a nie na siebie. Kiedy już będziesz gotowa na to, aby przekręcić ją na siebie, będziesz to robić bardziej świadomie i z większą frajdą. Dodatkowo, jeśli nie czujesz potrzeby, nie musisz dodawać swojego video na naszą grupę na Facebooku. Korzystaj z programu kiedy i jak chcesz. Grupa jest dodatkiem.

To się nie przyda w moim biznesie - video jest coraz bardziej powszechne. Przestało być wyróżnikiem, a zaczęło być standardem i im prędzej je opanujesz i zaczniesz wykorzystywać, tym prędzej dasz się poznać i zbudujesz relacje ze swoimi odbiorcami i klientami.

Są wakacje, nie mam tyle czasu na nagrywanie i montowanie - w trakcie trwania Letniej Szkoły Video sama będę na wakacjach. Planuję wtedy nagrywać po to, abyś zobaczyła, że to jest możliwe (nawet pakując całą dużą rodzinę do samochodu i jadąc na drugi koniec Polski, nawet na górskiej wycieczce lub na piaszczystej plaży). Pokażę Ci wszystko w praktyce na swoim przykładzie.

Jestem na urlopie, nie mam czasu być na żywo - główna część programu jest na platformie z kursem. One nie znikają. Nie tracisz do nich dostępu. Nie musisz więc być na żywo na sesjach Q&A (będą wgrane i możesz do nich wrócić w dowolnym momencie). Pracujesz w swoim tempie.

Nie mam odpowiedniego sprzętu i nie chcę w niego inwestować - wystarczy Ci smartfon. Jeśli w trakcie trwania Letniej Szkoły Video będziesz chciała zainwestować w sprzęt typu, statyw, mikrofon czy gimbal, pokażę Ci kilka budżetowych rozwiązań.

Masz pytanie? napisz na: kontakt@teacherka.pl

.